Városlista
2025. június 16, hétfő - Jusztin

Hírek

2017. Július 12. 20:00, szerda | Belföld
Forrás: met.hu

Újra ránk szakad az ég – ismét riasztást adtak ki

Újra ránk szakad az ég – ismét riasztást adtak ki

Egy hidegfront érkezik szerda este nyugat felől. Záporokra, zivatarokra, viharossá fokozódó szélre is lehet számítani. Várhatóan éjfél körül éri el a Duna vonalát a front.

A Meteorológiai Szolgálat előrejelzése szerint a Dunántúl nyugati, délnyugati részén, a Dél-Alföldön, valamint az Északi-középhegység térségében lehet a legjellemzőbb a zivatarveszély. Ezeken a területeken erős szél és a felhőszakadás is kialakulhat.

Ezek érdekelhetnek még

2025. Június 16. 07:15, hétfő | Belföld

A hét elején többfelé lehet zápor, zivatar, majd visszatér a napos, száraz idő

A hét elején többfelé lehet zápor, zivatar és erős szél, majd visszatér a jellemzően napos, száraz idő - derül ki a HungaroMet Zrt. előrejelzéséből, amelyet vasárnap juttattak el az MTI-hez.

2025. Június 16. 07:13, hétfő | Belföld

A közel-keleti háború kapcsán is Brüsszel hülyeségeiről beszélt Orbán Viktor

A közel-keleti háború teljesen új helyzetet teremtett, mi pedig nem hagyjuk, hogy az újabb brüsszeli hülyeség árát ismét velünk fizettessék meg.