Hírek
2018. Március 01. 12:44, csütörtök |
Belföld
Forrás: mti
Több mint 12 kiló drogért nyolc év fegyházat kapott
Nyolc év fegyházra és öt év kiutasításra ítélte a Kecskeméti Törvényszék azt a koszovói férfit, aki januárban az általa vezetett autóban több mint 12 kilogramm kannabiszt rejtett el
- tájékoztatta a törvényszék csütörtökön az MTI-t. A közlemény szerint az 57 éves férfi által vezetett autóban január 14-én a tompai határátkelőhelyen 16 csomag, összesen 12675 gramm kábítószert találtak elrejtve. A vádlott az Albániában vásárolt kannabiszt a fia autójával Olaszországba akarta vinni.
Az ítélet ellen a vádlott és védője enyhítésért és a minősítés - kábítószer-kereskedelem helyett kábítószer-birtoklás - megváltoztatása érdekében fellebbezett, amelyekről a Szegedi Ítélőtábla dönt majd. A vádlott előzetes letartóztatását a bíróság a másodfokú eljárás befejezéséig fenntartotta.
Ezek érdekelhetnek még
2025. November 18. 07:18, kedd | Belföld
Tizenegy pontos vállalkozási adócsökkentési megállapodást jelentett be Orbán Viktor
Tizenegy pontos vállalkozási adócsökkentési megállapodást jelentett be Orbán Viktor miniszterelnök hétfőn Budapesten sajtótájékoztatón.
2025. November 18. 07:17, kedd | Belföld
Hankó Balázs: a Semmelweis Egyetem Közép-Európa legjobb egyeteme
A Semmelweis Egyetem (SE) Közép-Európa legjobb egyeteme, a cél pedig az, hogy az elkövetkező években Európa és a világ egyik legjobb egyeteme legyen a budapesti orvosegyetem
2025. November 18. 07:00, kedd | Belföld
Elindult a Tisza jelöltállítási folyamata
Hétfőn elindul a Tisza jelöltállítási folyamata - jelentette be Magyar Péter a Facebookon.
