Hírek
2024. Április 30. 13:40, kedd |
Bulvár
Forrás: MTI
Több millió forintos arany ékszerekre is lehet licitálni a NAV oldalán

Több millió forintos arany ékszerekre is lehet licitálni a Nemzeti Adó- és Vámhivatal (NAV) oldalán.
Májusban mintegy 130 millió forint összértékű, 230 ékszerre, dísztárgyra lehet licitálni a honlapon - közölte az adóhatóság az MTI-nek kedden küldött közleményben.
Az ékszerek között találni gyűrűt, fülbevalót, nyak-, kar- és bokaláncot. Pár ezer forintos bizsura, és több millió forint értékű arany ékszerekre is lehet licitálni. A kínálatban szereplő tárgyak összesen öt kilogramm aranyat tartalmaznak, többségük új vagy újszerű állapotban van - írták.
Ajánlatokat két időszakban lehet tenni négy napon keresztül, először május 3-ától, majd május 10-étől.
A tételekre licitálni, a regisztrációról és további információkról tájékozódni a https://arveres.nav.gov.hu/ oldalon lehet.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Október 21. 07:26, kedd | Bulvár
Francia filmfesztiválon nyerte el a zsűri nagydíját a Csendes barát
Enyedi Ildikó rendezése, a Csendes barát nyerte a 16. La Roche-sur-Yon Nemzetközi Filmfesztivál Ciné+ nagydíját vasárnap.
2025. Október 16. 07:45, csütörtök | Bulvár
November 20-án kerül a mozikba a Sárkányok Kabul felett című magyar háborús akciófilm
November 20-tól kerül a magyar mozikba a Sárkányok Kabul felett című magyar háborús akciófilm, amely magyar katonák személyes visszaemlékezései alapján dolgozza fel a 2021-es Sámán nevű katonai hadműveletet.
2025. Október 16. 07:41, csütörtök | Bulvár
A Colosseum új igazgatója gladiátorjátékokat és popkoncertet ígér az amfiteátrumban
Kinyitná a Colosseumot a kulturális rendezvények és a város lakói előtt az ókori amfiteátrum új igazgatója, Simone Quilici, aki gladiátorjátékokat és popkoncertet is ígért a La Repubblicának adott szerdai interjúban.
2025. Október 14. 07:19, kedd | Bulvár
Magyarország elsők között csatlakozik Európa legnagyobb szuperszámítógépéhez
Magyarország elsők között csatlakozik Európa legnagyobb szuperszámítógépéhez az AI Factory Antenna program keretében - közölte a Magyar Kutatási Hálózat az MTI-vel hétfőn.