Városlista
2025. augusztus 4, hétfő - Domonkos

Hírek

2018. Október 01. 07:27, hétfő | Belföld
Forrás: mti - illusztráció: police.hu

Több megyében fokozott ellenőrzést rendelt el a rendőrség

Több megyében fokozott ellenőrzést rendelt el a rendőrség

Fokozott ellenőrzést rendelt el az ország nyolc megyéjében az országos rendőrfőkapitány október elsejétől 2019. március 6-ig

- közölte az Országos Rendőr-főkapitányság kommunikációs szolgálata a rendőrség honlapján vasárnap.

Az országos rendőrfőkapitány Zala, Somogy, Baranya, Bács-Kiskun, Csongrád, Békés, Hajdú-Bihar, valamint Szabolcs-Szatmár-Bereg megye közigazgatási területére vonatkozóan fokozott ellenőrzést rendelt el a jogsértő cselekmények elkövetésének megelőzéséért, felderítéséért, illetve megszakításáért - olvasható a police.hu oldalon.

Címkék: ellenőrzés, rendőr

Ezek érdekelhetnek még

2025. Augusztus 04. 07:54, hétfő | Belföld

Zömében napos és egyre melegebb idő várható a héten

A hét elején még több helyen lehet felhős az idő, később aztán napos és egyre melegebb időre számíthatunk - derül ki a HungaroMet Zrt. előrejelzéséből, amelyet vasárnap juttattak el az MTI-hez.

2025. Augusztus 04. 07:53, hétfő | Belföld

Szijjártó Péter: Magyarország legnagyobb autógyárát hozza létre a Mercedes

Szijjártó Péter külgazdasági és külügyminiszter a 40. Forma-1-es Magyar Nagydíj helyszínén bejelentette: Magyarország legnagyobb autógyárát hozza létre a Mercedes.

2025. Augusztus 03. 08:56, vasárnap | Belföld

Orbán Viktor: nem vállalom azt a felelősséget, hogy akár csak egyetlen fiatal is meghaljon Ukrajnáért

Azt a felelősséget, hogy akár csak egyetlen fiatal is meghaljon Ukrajnáért, nem szeretném vállalni, és nem is fogom – jelentette ki a miniszterelnök szombaton Esztergomban az MCC Feszten.

2025. Augusztus 03. 08:55, vasárnap | Belföld

Duna House: az Otthon Start program megmozgatja az ingatlan- és hitelpiacot is

A nyári hónapokra jellemző, visszafogottabb aktivitással telt a július a hazai ingatlanpiacon, az Otthon Start program hatása viszont gyorsan meglátszott az érdeklődések növekedésében - közölte a Duna House pénteken.