Hírek
2022. Szeptember 19. 14:29, hétfő |
Belföld
Forrás: OMSZ
Pénzt követelt a mentősöktől a balesetet szenvedett motoros, amiért levágták róla a ruháját
Felháborodott levelet írt a mentőknek az a 30 év körüli motoros, akit néhány hete ért közúti baleset Pest megyében.
A motoros súlyos sérüléseket szenvedett - írja közösségi oldalán az OMSZ. A mentősök levágták az eszméletlen férfi ruházatát, hogy meg tudják kezdeni az ellátását. A beteg ennek költségét követeli az életmentőktől, ami több százezer forint. Bajtársaink megpróbálták elmagyarázni a ruházat eltávolításának szükségességét és azt javasolták az egykori sérültnek, hogy forduljon a balesetet okozó fél biztosítójához, hiszen nem a mentők feladata megtéríteni a baleset miatti közvetett károkat.
A kép csak illusztráció
Ezek érdekelhetnek még
2026. Április 13. 16:06, hétfő | Belföld
Magyar Péter: a magyar emberek történelmet írtak
Magyarország és a magyar emberek történelmet írtak, a Tisza Párt óriási felhatalmazást kapott, ami óriási felelősséget jelent
2026. Április 13. 09:16, hétfő | Belföld
Kilőtt a forint a választási eredmény hírére
Négy éve nem volt ilyen erős a magyar fizetőeszköz.
2026. Április 13. 07:08, hétfő | Belföld
Választás 2026 – 96,89 százalékos feldolgozottság - Tisza kétharmad
Az országos listákra leadott szavazatok 96,89 százalékos feldolgozottságánál a pártlistákra leadott szavazatok száma a következő a Nemzeti Választási Iroda adatai szerint:
2026. Április 13. 07:07, hétfő | Belföld
Magyar Péter: a Tisza-kormány minden magyart képviselni fog
A Tisza-kormány minden magyart képviselni fog - jelentette ki Magyar Péter vasárnap este Budapesten, pártja eredményváró rendezvényén.
