Városlista
2026. május 2, szombat - Zsigmond

Hírek

2018. Június 06. 15:08, szerda | Belföld
Forrás: mti - fotó: MTI

Műszaki hiba történt a Paksi Atomerőműben

Műszaki hiba történt a Paksi Atomerőműben

Szerdán kevéssel dél előtt 100 megawattnál nagyobb teljesítménycsökkenést okozó műszaki hiba történt a Paksi Atomerőmű 1. blokkján.

A kettes turbina kiesése miatt a reaktorblokk jelenleg 50 százalékos teljesítményen üzemel - közölte a Paksi Atomerőmű Zrt. a honlapján.

Az eseménynek nukleáris biztonságra gyakorolt hatása nem volt.

Ezek érdekelhetnek még

2026. Május 02. 09:11, szombat | Belföld

Választás 2026 - Jogerős az országgyűlési választás eredménye

Jogerőssé vált az április 12-ei országgyűlési választás eredménye, miután a Kúria a választás országos listás eredményét megállapító határozat ellen benyújtott két jogorvoslati kérelmet elutasította pénteken.

2026. Május 01. 13:00, péntek | Belföld

Lázár János: nagy vereséget szenvedtünk, nagy munka lesz a Fidesz megújítása

Nagy vereséget szenvedett a Fidesz-KDNP, az okokat világosan látják, de azok pontos megértése és kezelése nagy munka lesz, ahogyan a Fidesz megújítása is

2026. Május 01. 10:00, péntek | Belföld

Véglegessé vált a leendő Tisza-kormány névsora

A Belügyminisztérium és az Igazságügyi Minisztérium vezetőjének bejelentésével véglegessé vált a leendő Tisza-kormány névsora csütörtökön.

2026. Május 01. 09:18, péntek | Belföld

Visszautalja a TISZA Wáberer György 100 milliós támogatását

Visszautalja a TISZA Párt Wáberer György nagyvállalkozó támogatását – erről írt közösségi oldalán Magyar Péter leendő miniszterelnök.