Hírek

2011. Október 10. 07:45, hétfő | Sport
Forrás: HírTV

Murray tarolt a döntőben

Andy Murray nyerte meg az 1,2 millió dollár összdíjazású tokiói keménypályás férfi tenisztorna döntőjét.

A második helyen kiemelt brit az előzetesen esélyesebbnek tartott spanyol Rafael Nadalt győzte le a döntőben, három játszmában, 3:6, 6:2, 6:0 arányban.

Az elsőként rangsorolt Nadal ugyan megnyerte az első gémet, de a világranglistán negyedik skót vetélytársa a folytatásban átvette az irányítást, és végül magabiztosan diadalmaskodott 2 óra 16 percnyi játék után. Murray ezzel egy hét alatt második tornagyőzelmét szerezte meg, miután múlt vasárnap Bangkokban is ő végzett az élen. (pr)

hírTV

Ezek érdekelhetnek még

2024. Május 13. 06:00, hétfő | Sport

Tour de Hongrie - Poelsé a záróetap, Nys az első belga sárga trikós, Dina a legjobb magyar

Thibau Nys nyerte a 45. Tour de Hongrie országúti kerékpáros körversenyt, amelynek vasárnapi zárószakaszán Wout Poels diadalmaskodott.

Férfi kézilabda vb-selejtező - A magyar válogatott kettős győzelemmel jutott ki a tornára

Az olimpiai kvótás magyar férfi kézilabda-válogatott kettős győzelemmel jutott ki a jövő évi világbajnokságra, mivel 36-23-ra nyert Litvánia ellen a selejtező vasárnapi visszavágóján, Veszprémben.

2024. Május 12. 09:01, vasárnap | Sport

Tour de Hongrie - Eisenkrammer: ilyen sportélményben még nem volt részem magyar körversenyen

Eisenkrammer Károly számára élete legkülönlegesebb sportélményét nyújtja eddig a Tour de Hongrie országúti körverseny.

2024. Május 12. 08:57, vasárnap | Sport

Meglepetésre kikapott Miskolcon a Fradi

A Diósgyőr 2-0-ra legyőzte otthon a bajnok Ferencvárost a labdarúgó OTP Bank Liga 32. fordulójában.