Városlista
2025. június 4, szerda - Bulcsú

Hírek

2013. Július 02. 05:00, kedd | Belföld
Forrás: MNO

Megmutatta magát a Huawei Ascend W2

A hivatalos bemutató előtt egy kínai kiállításon fotózhatták le a Huawei készülő modelljét.

Egy kínai kiállításon hivatalosan is megmutatta a nagyközönség számára a Windows Phone 8 alapú készülékét a Huawei. A bejelentés előtt álló modell a középkategória alsó részének sűrűjébe érkezik majd, és várhatóan rövidesen megtörténik a hivatalos bemutatása is.

A 9,9 mm vékony W2-be egy 4.3″-es, 480×800 pixel felbontású kijelző kerül, kétmagos processzora 1,4 GHz-en működik majd, RAM-ból pedig 512 MB-ot helyeztek el a fedél alá a mérnökök. A hátoldali kamera 8 megapixel felbontású, az elkészült képeket pedig a 8 GB-os beépített memóriába menthetjük, mely microSD-vel tovább bővíthető. A kék, sárga és piros színben elérhető hátlap alá egy 1700 mAh-es akkumulátor került, ám az üzemidőt egyelőre nem hozták nyilvánosságra. A 300 dolláros áron bemutatkozó készülék pontos megjelenési idejét még nem árulta el a Huawei, de valószínű, hogy rövidesen erre is sor kerül.

Ezek érdekelhetnek még

2025. Június 04. 07:05, szerda | Belföld

Szijjártó Péter az elmúlt tíz év legjobb, nyugati politikussal folytatott tárgyalását folytatta le az amerikai külügyminiszter-helyett

A külügyminiszter arról számolt be kedd este a Facebookon, hogy az elmúlt tíz év legjobb, nyugati politikussal folytatott egyeztetését bonyolította le Christopher Landau amerikai külügyminiszter-helyettessel.

2025. Június 03. 07:42, kedd | Belföld

Karácsony Gergely: pénteken rövid időre leállítjuk a közlekedést a városban

Pénteken rövid időre leállítjuk a közlekedést a városban a kormánynak szóló első figyelmeztetésként - jelentette be közösségi oldalán Budapest főpolgármestere.