Hírek
2021. Március 23. 11:49, kedd |
Belföld
Forrás: mti - illusztráció: mti
Meghalt 252 beteg, 5481-gyel nőtt a fertőzöttek száma
Meghalt 252, többségében idős, krónikus beteg, és újabb 5481 magyar állampolgárnál mutatták ki a koronavírus-fertőzést
- közölte a koronavirus.gov.hu kedden, kiemelve: eddig 1 636 436 embert oltottak be Magyarországon, közülük 481 820-an már a második adagot is megkapták.
A kormányzati portálon azt írták: 586 123-ra nőtt a Magyarországon azonosított fertőzöttek száma. Az elhunytaké 18 703-ra emelkedett, a gyógyultak száma 378 176.
Az aktív fertőzöttek száma 189 244-re nőtt. Kórházban 11 873 koronavírusos beteget ápolnak, közülük 1389-en vannak lélegeztetőgépen.
Hatósági házi karanténban 50 096-an vannak, a mintavételek száma 4 334 584-re nőtt.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Június 22. 14:00, hétfő | Belföld
Hőség - Hegedűs Zsolt: vigyázzunk magunkra és figyeljünk egymásra!
Vigyázzunk magunkra és figyeljünk egymásra! - erre kért mindenkit a hőség miatt az egészségügyi miniszter vasárnap, azt hangsúlyozva: ilyenkor a legfontosabb, hogy pótoljuk a folyadékot.
2026. Június 22. 14:00, hétfő | Belföld
Ruszin-Szendi Romulusz: a katonák döntöttek
2026. Június 22. 10:00, hétfő | Belföld
Háromra emelkedett a tótvázsonyi halálos autóbaleset áldozatainak száma
Háromra emelkedett a szombat éjjeli tótvázsonyi halálos autóbaleset áldozatainak száma, ketten a helyszínen vesztették életüket, egy ember pedig a kórházban hunyt el.
