Városlista
2025. szeptember 17, szerda - Zsófia

Hírek

2017. Szeptember 19. 05:01, kedd | Belföld
Forrás: mti

Már csak 3800 jegy van a magyar-feröeri vb-selejtezőre

Már csak 3800 jegy van a magyar-feröeri vb-selejtezőre

A magyar szövetség hétfői tájékoztatása szerint már csak 3800 jegy kapható a labdarúgó-válogatott utolsó világbajnoki selejtezőmérkőzésére, melyet Feröer-szigetek csapatával játszik.

A megmaradt belépőket, amelyek döntő többsége 1000 forintba kerül, a meccsjegy.mlsz.hu oldalon, illetve személyesen közel 350 értékesítési ponton a TEX-viszonteladóknál lehet megvásárolni.

Bernd Storck szövetségi kapitány csapata október 7-én Svájcban lép pályára, majd három nappal később a Groupama Arénában a szigetországiak ellen zárja a kvalifikációs sorozatot. A magyarok harmadik helyen állnak a csoportjukban, de már nincs esélyük a második, pótselejtezőt érő hely megszerzésére sem.

Ezek érdekelhetnek még

2025. Szeptember 16. 07:48, kedd | Belföld

Szijjártó Péter: Magyarország minden támadás ellenére felgyorsítja a Paks II. atomerőmű építését

Magyarország minden támadás, minden akadályozási kísérlet ellenére felgyorsítja a paksi bővítést, így a következő évtized elejére működésbe is léphetnek az új atomerőművi blokkok -

2025. Szeptember 16. 07:48, kedd | Belföld

Balatoni Katalin: a magyar oktatásban a diákok óraterhelése nem haladja meg az OECD-átlagot

A magyar oktatásban a diákok óraterhelése nem haladja meg az OECD-átlagot, azonban abban biztosak lehetünk, hogy a tudásuk így is nemzetközi szinten kiemelkedő

2025. Szeptember 16. 07:41, kedd | Belföld

Orbán Viktor szerint a barbarizmus vert gyökeret Svédországban

Barbarizmus vert gyökeret Európa egyik legnagyobb nemzetének hazájában, Svédországban a hagyományos értékek elhagyása, a józan ész mellőzése és a gyenge kormányzás következtében - írta Orbán Viktor az X-en hétfőn.