Városlista
2025. május 2, péntek - Zsigmond

Hírek

2015. Június 02. 07:14, kedd | Belföld
Forrás: MTI/fotó:illusztráció

Lőszert találtak egy utasnál a debreceni repülőtéren

Lőszert találtak egy utasnál a debreceni repülőtéren

Lőszert találtak egy utas bőröndjében a debreceni repülőtéren hétfőn - tájékoztatta a hajdú-bihari rendőr-főkapitányság sajtószolgálata az MTI-t.

A nyírábrányi határrendészeti kirendeltség munkatársai délelőtt ellenőriztek egy beszállásra jelentkező 29 éves férfit, aki Hollandiába akart utazni - közölték.
A rendőrök a bőröndjében egy lőszert találtak, amelynek birtoklására nem volt engedélye. A lőszert lefoglalták, a férfit előállították, és lőfegyverrel kapcsolatos szabálysértés miatt eljárást indítottak ellene.

Ezek érdekelhetnek még

2025. Május 01. 08:41, csütörtök | Belföld

Összeomlott Erdély egyik legrégebbi fedeles hídja Maroshévízen

Összeomlott szerdán Erdély egyik legrégebbi fedeles hídja, a 156 éves Urmánczy-híd a Hargita megyei Maroshévízen - tudatta Czirják Károly helytörténész, a helyi Dr. Urmánczy Nándor Egyesület elnöke.

2025. Május 01. 08:35, csütörtök | Belföld

Meteorológia: nyáriasan meleg idő lesz május 1-jén

Napos, csapadékmentes idő várható a hosszú hétvége első felében, majd szombat délután az ország északi, északkeleti vármegyéiben záporokra, zivatarokra lehet számítani - derül ki a HungaroMet Zrt. szerdai videójából.

2025. Április 30. 07:52, szerda | Belföld

Zsigó Róbert: május második felében lesz döntés az árréscsökkentés fenntartásáról

Amikor a kormány bevezette az árréscsökkentést, úgy döntött, hogy május 31-ig tartja azt fenn, ezért május második felében értékeljük és döntünk arról, hogy folytatjuk-e az árréscsökkentést

2025. Április 29. 07:32, kedd | Belföld

Közösen népszerűsíti Magyarországot az Emirates és a Visit Hungary

Közösen népszerűsíti Magyarországot az Emirates és a Visit Hungary a beutazó turizmus fellendítése érdekében - közölték a felek az MTI-vel hétfőn.