Hírek
2020. Április 28. 05:02, kedd |
Belföld
Forrás: mti/illusztráció: pixabay
Kábítószer-díler bűnbandát számoltak fel Észak-Magyarországon
Kábítószer-kereskedő bűnszervezetet számoltak fel Észak-Magyarországon - közölte a rendőrség hétfőn a honlapján.
Öt férfi 2019 őszétől folyamatosan szerzett be különböző helyekről kábítószert, amelyet Miskolcon és környékén adott el fogyasztóknak és továbbértékesítőknek - írta a Készenléti Rendőrség Nemzeti Nyomozó Iroda.
Szombaton összehangolt akcióval Miskolcon, Nyékládházán és Mályiban elfogták őket. A helyszíneken a nyomozók nagy mennyiségű kábítószert (az előzetes szakvélemény szerint amfetamint és marihuánát), valamint készpénzt és mobiltelefonokat foglaltak le.
A bíróság hétfőn elrendelte a gyanúsítottak letartóztatását - áll a közleményben.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Március 01. 13:00, vasárnap | Belföld
Orbán Viktor: egy fokozattal megemeltük a terrorfenyegetettség készültségi szintjét
Összeült a Védelmi Tanács, megemeltük a terrorfenyegetettség szintjét egy fokozattal - mondta Orbán Viktor miniszterelnök szombat este közzétett Facebook-videójában.
2026. Március 01. 12:00, vasárnap | Belföld
Az ötös lottó nyerőszámai
A televízióban közvetített számsorsoláson az alábbi nyerőszámokat húzták ki szombaton az ötös lottón:
2026. Március 01. 10:00, vasárnap | Belföld
Magyar Péter Orbánnal együtt nézné meg személyesen, mi a helyzet a Barátság kőolajvezetékkel
Szombaton, az országjárás sárbogárdi állomásán Magyar Péter, a Tisza Párt elnöke reagált Lázár János korábbi üzeneteire.
2026. Február 28. 12:00, szombat | Belföld
MÁV-vezérigazgató: elindult a rendszeres teherforgalom a Budapest-Belgrád vasútvonalon
Ma hajnalban elindult a rendszeres teherforgalom a Budapest-Belgrád vasútvonalon - olvasható a MÁV Csoport vezérigazgatójának pénteken a Facebook-oldalán közzétett bejegyzésében.
