Városlista
2026. június 16, kedd - Jusztin

Hírek

2015. December 13. 05:00, vasárnap | Belföld
Forrás: mti

Jónak lenni jó! - eddig több mint 4 millió forint gyűlt össze

Jónak lenni jó! - eddig több mint 4 millió forint gyűlt össze

Eddig több mint négymillió forint gyűlt össze a Jónak lenni jó! jótékonysági akció adományvonalán

- mondta el Siklósi Beatrix, a Médiaszolgáltatás-támogató és Vagyonkezelő Alap (MTVA) kiemelt projektekért is felelős főszerkesztője az M1 aktuális csatorna szombati műsorában.

Hozzátette: emellett szombat délelőttig mintegy kétmillió forint adomány gyűlt össze a különböző felajánlások, neves személyiségek aláírását viselő értékes emléktárgyak eladásából. Az immáron negyedik alkalommal elindított akció idei kedvezményezettje a Nemzetközi Gyermekmentő Szolgálat.

A Concorde Értékpapír Zrt. hárommillió forinttal támogatja a közmédia Jónak lenni jó! kezdeményezését - jelentette be a műsorban Bódogh Edina, a vállalat kiemelt ügyfélkapcsolati menedzsere.

Mint fogalmazott, a Concorde Értékpapír Zrt. a felajánlással példát szeretne mutatni más cégeknek és vállalkozásnak, mivel nem csupán állami feladat a rászorulók segítése, hanem a szakmai és üzleti célok mellett szerepet kell kapjanak a jótékonysági törekvések is.

A Jónak lenni jó! adományvonala a 13600-as számon érhető el, ahol a 05-ös kód megadásával hívásonként 250 forinttal lehet támogatni az akciót. A kezdeményezés részeként december 13-án, vasárnap egész napos műsorfolyammal várják az érdeklődőket a közmédia minden csatornáján.

Címkék: adomány

Ezek érdekelhetnek még

2026. Június 16. 09:00, kedd | Belföld

OGY - Nagy Imrére és mártírtársaira emlékezik a parlament

Nagy Imre miniszterelnök és mártírtársai 1989-es újratemetésének napjára emlékezik kedden az Országgyűlés, amely megvitatja az európai uniós forrásokhoz való hozzáférés érdekében szükséges egyes törvények módosítását.

2026. Június 16. 07:16, kedd | Belföld

Orbán Viktor szerint abszurd, hogy a sejtetések és a sugalmazások miatt minket gondolnak korruptnak

Miközben bűnözők támogatják a Tiszát, aközben a sejtetések meg a sugalmazások miatt minket gondolnak korruptnak, ez a helyzet abszurditása - mondta a volt miniszterelnök az Indexnek adott, hétfő este publikált interjújában.

2026. Június 15. 13:00, hétfő | Belföld

Kármán András: a kormány nyilvánosságra hozza a helyreállítási tervet

Nyilvánosságra hozza Magyarország helyreállítási tervét a következő napokban a kormány, amely az európai uniós források hazahozatalának feltétele.

2026. Június 15. 06:38, hétfő | Belföld

OGY - Elfogadhatja az alaptörvény tizenhatodik módosítását a parlament

Elfogadhatja az alaptörvény tizenhatodik módosítását az Országgyűlés hétfőn.