Hírek
2018. Február 08. 11:09, csütörtök |
Belföld
Forrás: mti
Hamis édességet foglaltak le a pénzügyőrök Lajosmizsénél
Több mint 30 millió forint értékű hamis édességet foglaltak le a pénzügyőrök Lajosmizse közelében - tájékoztatta a Nemzeti Adó- és Vámhivatal (NAV) csütörtökön az MTI-t.
Fehér Andrea, a NAV Bács-Kiskun Megyei Adó- és Vámigazgatóság sajtóreferense elmondta: a pénzügyőrök egy bolgár rendszámú teherautót ellenőriztek az M5-ös autópályán. A jármű átvizsgálásakor szerzői jogi védelem alatt álló megjelöléssel ellátott, mintegy 350 ezer csokoládétojást és rágógumit találtak a raktérben. Az elkövetők a márkajelzések jogosulatlan felhasználásával megközelítőleg 34 millió forint kárt okoztak a jogtulajdonosnak.
A pénzügyőrök a hamis édességet lefoglalták, és szerzői vagy szerzői joghoz kapcsolódó jogok megsértésének gyanúja miatt feljelentést tettek.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Június 04. 07:05, szerda | Belföld
Szijjártó Péter az elmúlt tíz év legjobb, nyugati politikussal folytatott tárgyalását folytatta le az amerikai külügyminiszter-helyett
A külügyminiszter arról számolt be kedd este a Facebookon, hogy az elmúlt tíz év legjobb, nyugati politikussal folytatott egyeztetését bonyolította le Christopher Landau amerikai külügyminiszter-helyettessel.
2025. Június 04. 07:03, szerda | Belföld
Kapu Tibor várhatóan június 10-én indul a Nemzetközi Űrállomásra
2025. Június 03. 07:42, kedd | Belföld
Karácsony Gergely: pénteken rövid időre leállítjuk a közlekedést a városban
Pénteken rövid időre leállítjuk a közlekedést a városban a kormánynak szóló első figyelmeztetésként - jelentette be közösségi oldalán Budapest főpolgármestere.