Hírek
2023. Január 03. 14:54, kedd |
Sport
Forrás: mti
Gulácsit újra megműtötték, nem utazhatott el az edzőtáborba
Német sajtóértesülések szerint újra meg kellett műteni Gulácsi Pétert, a Bundesligában szereplő RB Leipzig labdarúgócsapatának magyar válogatott kapusát, aki így nem tartott az együttessel az Abu-Dzabiban zajló edzőtáborba.
A Bild híre alapján számos médium arról számolt be, hogy a 32 éves hálóőrnek bakteriális fertőzés alakult ki a korábban műtött térdében, ezért volt szükség az újabb beavatkozásra.
Az 51-szeres válogatott Gulácsinak október 5-én, a Celtic Glasgow elleni Bajnokok Ligája-mérkőzés 13. percében egy passz közben szakadt el a keresztszalagja. Néhány nappal később Innsbruckban megoperálták és már a rehabilitációját végezte, a tervek szerint Abu-Dzabiba is társaival tartott volna, az újabb beavatkozás után azonban Lipcsében maradt.
A Szoboszlai Dominiket és Willi Orbánt is foglalkoztató Leipzig a harmadik helyen áll a Bundesligában.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Július 31. 08:00, péntek | Sport
Hiába vezetett kétszer a Paks, az athéni döntetlennel kiesett
2026. Július 31. 07:28, péntek | Sport
El-selejtező - A Ferencváros emberhátrányban futballozva ejtette ki a Twentét
2026. Július 30. 07:49, csütörtök | Sport
Vívó-vb - Aranyérmes a női kardcsapat
Aranyérmet nyert a Battai Sugár, Szűcs Luca, Spiesz Anna, Katona Renáta összeállítású magyar női kardcsapat a hongkongi vívó-világbajnokságon.
2026. Július 27. 07:00, hétfő | Sport
Labdarúgó NB I - Paksi vereséggel rajtolt a Ferencváros
Az előző idényben ezüstérmes Ferencváros 4-2-es vereséget szenvedett a legutóbbi kiírásban harmadik Paks otthonában a labdarúgó OTP Bank Liga szezonnyitó fordulójának vasárnap esti mérkőzésén.
