Hírek
2020. Szeptember 09. 07:32, szerda |
Belföld
Forrás: infovárosok/police.hu
Felfegyverkezve, csoportosan támadtak rá egy családra
A gyöngyösoroszi társaság négy tagját elfogták a rendőrök.
A Gyöngyösi Rendőrkapitányság Vizsgálati Osztálya négy gyöngyösoroszi lakos ellen indított eljárást garázdaság bűntett elkövetésének gyanúja miatt - közölte a rendőrség.
Kifejtve, hogy a nyomozás eddigi adatai szerint 2020. szeptember 7-én 17 óra 30 perc körül a társaság megjelent egy gyöngyösoroszi ház előtt, ahol előzetes szóváltást követően szerszámnyéllel, vasrúddal, és karddal bántalmazták az ott lakó család több tagját, valamint egy személygépkocsit is megrongáltak. Az egyik férfi 8 napon túl gyógyuló sérülést szenvedett, így az őt bántalmazó támadót súlyos testi sértés bűncselekmény elkövetése miatt is kihallgatták.
A rendőrök rövid időn belül elfogták az 51 éves, a 34 éves, a 31 éves és 22 éves gyanúsítottakat, őrizetbe vették őket, továbbá előterjesztést tettek letartóztatásuk indítványozására.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Március 27. 09:00, péntek | Belföld
Másodfokú riasztást adtak ki viharos széllökések veszélye miatt egyes dunántúli járásokra
Viharos széllökések veszélye miatt másodfokú (narancs) riasztást adott ki néhány nyugat-dunántúli járásra a HungaroMet Nonprofit Zrt. csütörtök késő délután.
2026. Március 27. 07:26, péntek | Belföld
Orbán Viktor szerint ukrán manipulációkkal akarják befolyásolni a magyar választás eredményét
Nem fogadjuk el, hogy ukrán manipulációkkal akarják befolyásolni a magyar választás eredményét - mondta a miniszterelnök, a Fidesz elnöke csütörtökön Törökszentmiklóson, a kormánypártok választási nagygyűlésén.
2026. Március 26. 12:00, csütörtök | Belföld
Karácsony Gergely: nemzetközi városfejlesztési díjat kapott Budapest
Budapest a világ egyik legrangosabb városfejlesztési elismerésének, a Lee Kuan Yew World City Prize 2026 díjazottjai közé került - közölte a főpolgármester szerdán a Facebook-oldalán.
2026. Március 26. 10:00, csütörtök | Belföld
Meteorológia: az ország nyugati felén másfél havi csapadék eshet péntek estig
Péntek estig az ország nyugati felén akár másfél havi csapadék is eshet - hívta fel a figyelmet a HungaroMet Zrt. a Facebook-oldalán szerdán.
