Városlista
2026. július 31, péntek - Oszkár

Hírek

2017. Április 03. 10:18, hétfő | Belföld
Forrás: mti

Fagyasztott krumpli közé rejtettek csaknem 32 ezer doboz cigarettát

Fagyasztott krumpli közé rejtettek csaknem 32 ezer doboz cigarettát

Csaknem 32 ezer doboz, fagyasztott hasábburgonya közé rejtett cigarettát foglaltak le a Nemzeti Adó- és Vámhivatal (NAV) pénzügyi nyomozói Pest megyében - közölte a NAV hétfőn az MTI-vel.

A közlemény szerint a több mint 31 millió forint értékű, különféle márkájú, orosz zárjegyes cigarettát Hollandiába szállították volna.

Azt írták, a raktárban dolgozók nem tudhattak arról, valójában mit rejt a szállítmány, az elkövetők ugyanis a raklapok tetején lévő dobozokba csak hasábburgonyát tettek, a cigarettát rejtő csomagok alulra kerültek. Rakodás közben azonban kiszakadt az egyik doboz, így találták meg a cigarettát.

A nyomozás orgazdaság miatt indult - olvasható a közleményben.

Ezek érdekelhetnek még

2026. Július 31. 11:00, péntek | Belföld

Magyar Péter: átlátható környezetet teremtünk a vállalatoknak

Átlátható és korrupcióellenes környezetet teremt a kormány minden vállalatnak, azt szeretné, ha minél több befektető jönne Magyarországra Bajorországból is - mondta Magyar Péter miniszterelnök csütörtökön Budapesten.

2026. Július 31. 11:00, péntek | Belföld

Figyelemmel kíséri a kassai roma családok áttelepülését Magyarországra a szlovák kormány romaügyi hivatala

Figyelemmel kíséri a két kassai cigány család áttelepülését Magyarországra a szlovák kormány romaügyi megbízottjának hivatala, ellenőrzi az információkat, és azok kiértékelése után nyilatkozat kiadását tervezi

2026. Július 31. 06:33, péntek | Belföld

Hőség - Fokozódik a kánikula a hétvégén

Fokozódik a kánikula a hétvégén, a legmelegebb órákban 40 Celsius-fok is lehet, miközben a hajnalok sem hoznak felfrissülést - derül ki a HungaroMet Nonprofit Zrt. előrejelzéséből.

2026. Július 31. 06:00, péntek | Belföld

Hőség - Kapitány István: Paks leállítása nem veszélyhelyzet

A paksi atomerőmű leállítása nem veszélyhelyzet, minden lépés a legszigorúbb biztonsági előírások szerint, előre kidolgozott rend alapján történik