Városlista
2025. december 17, szerda - Lázár

Hírek

2015. Június 10. 08:40, szerda | Belföld
Forrás: MTI

Elvonult a vihar az ország fölül

Elvonult a vihar az ország fölül

Mindenhol visszavonták a heves zivatarok és a felhőszakadás veszélye miatt kiadott első és másodfokú riasztásokat szerdán.

Az Országos Meteorológiai Szolgálat közölte: az ország döntő részén már nem várható veszélyes időjárási jelenség. Egy-egy zivatar azonban nagyobb eséllyel a Dunántúl keleti, illetve a Duna-Tisza köze nyugati részén, valamint a keleti határ közelében kialakulhat. A zivatarokat rövid ideig intenzív csapadék, heves szél kísérheti.

Szerdára már semmilyen veszélyes időjárási jelenség miatt nem adtak ki figyelmeztetést.

Az előrejelzés szerint délelőttig a középső országrészben még lesznek erősen felhős területek, ezt leszámítva túlnyomóan napos idő várható, és csak néhol lehet már zápor, zivatar. A legmagasabb hőmérséklet 28-32 Celsius-fok között alakul. Késő estére 20-25 fok közé csökken a hőmérséklet.

Címkék: időjárás, vihar

Ezek érdekelhetnek még

2025. December 17. 07:45, szerda | Belföld

Varga Mihály szerint csak 2027 második felére érhető el fenntartható módon az inflációs cél

A Magyar Nemzeti Bank (MNB) inflációs célja 2027 második felében érhető el fenntartható módon, de a szeptemberi előrejelzéshez képest az idén és jövőre is alacsonyabb lehet az infláció

2025. December 16. 07:05, kedd | Belföld

Lázár János: Magyarországon a közlekedés mindenki számára legyen alapjog

Magyarországon a közlekedésnek mindenki számára alapjognak kell lennie - hangoztatta az építési és közlekedési miniszter hétfőn délelőtt a Vas vármegyei Rábapatyon, ahol egy autóbuszmegállóban tartott sajtótájékoztatót.