Hírek
2026. Április 21. 10:00, kedd |
Belföld
Forrás: MTI
Csökken a benzin és a gázolaj nagykereskedelmi ára
Tovább csökken a benzin és a gázolaj nagykereskedelmi ára, keddtől a benzinért bruttó 6 forinttal, a gázolajért pedig bruttó 14 forinttal kell majd kevesebbet fizetniük a kiskereskedőknek
- írta a holtankoljak.hu, hozzátéve, hogy így tovább szűkül az olló a piaci árak és a védett árak között.
Hétfőn a 95-ös benzin piaci átlagára literenként 672 forint, a gázolajé 728 forint, a védett ár 595 forint, illetve 615 forint. A piaci és a védett ár közötti különbség így jelenleg a 95-ös benzin esetében 77 forint/liter, a gázolaj esetében 113 forint/liter. Ez csökkenhet tovább keddtől - írta a portál.
Magyar Péter leendő miniszterelnök múlt hét csütörtökön jelentette be, hogy a védett árat mind a gázolaj, mind a benzin esetén fenntartják az új kormány megalakulása után is.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Július 03. 15:00, péntek | Belföld
Gajdos László: szabályszegő és egészséget veszélyeztető üzemeknek nincs helyük Magyarországon
2026. Július 03. 14:00, péntek | Belföld
Sándor-palota: a Velencei Bizottság tagjaival tárgyalt az államfő Budapesten
Sulyok Tamás köztársasági elnök csütörtökön a Velencei Bizottság tagjaival tárgyalt Budapesten - tájékoztatta a Sándor-palota az MTI-t.
2026. Július 03. 13:00, péntek | Belföld
Kormányszóvivő: október 22-én nyilvánosak lesznek az elmúlt rendszer egyes titkosszolgálati iratai
2026. Július 03. 07:28, péntek | Belföld
Magyar Péter: az iskolakezdési támogatás első részletét augusztus végéig utalják
Az iskolakezdési támogatás első részletét, 50 ezer forintot augusztus 24-ig utalja a Magyar Államkincstár - közölte a miniszterelnök csütörtökön a Facebook-oldalán közzétett videójában.
