Hírek
2019. Március 11. 07:17, hétfő |
Belföld
Forrás: mti
A kormányt kérdezik a képviselők
A kormányhoz intézett kérdésekkel és azonnali kérdésekkel ér ma véget az Országgyűlés kéthetes ülése.
Az utolsó ülésnap a szokásoknak megfelelően délelőtt 11 órakor, napirend előtti felszólalásokkal indul, amit a kérdések másfél, az azonnali kérdések pedig egy órában követnek.
A parlament előző héten hétfőn és kedden ülésezett. A képviselők ezalatt lehetővé tették, hogy vagyonkezelésre is létre lehessen hozni alapítványokat, továbbá a köztársasági elnök észrevételeit figyelembe véve ismét elfogadták a jogalkotási törvénynek az alaptörvény hetedik módosításával összefüggő változtatását.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Augusztus 03. 10:00, hétfő | Belföld
Hőség - Gajdos László: 10-20 településen problémás a vízellátás
Jelenleg az egész országban biztosított az ivóvízszolgáltatás, 10-20 településen lehetnek problémák, de azokat folyamatosan kezelik - közölte az élő környezetért felelős miniszter vasárnap Facebook-oldalán.
2026. Augusztus 03. 09:04, hétfő | Belföld
Megnyílt az AMKA 33. országos nyári–őszi kiállítása Gödöllőn
Megnyílt A Magyar Kézművességért Alapítvány (AMKA) 33. országos nyári–őszi kiállítása a gödöllői Művészetek Házában.
2026. Augusztus 03. 07:19, hétfő | Belföld
Forsthoffer Ágnes egyeztetésre hívja a kormány és a parlamenti pártok vezetőit
2026. Augusztus 03. 06:00, hétfő | Belföld
Hétvégéig marad a forróság, enyhülés szombattól jöhet
Hétvégéig marad a forróság, néhány Celsius-fokos enyhülés csak szombattól jöhet - derül ki a HungaroMet Zrt. előrejelzéséből, amelyet vasárnap juttattak el az MTI-hez.
